Skąd się wziął Nietoperek.pl?

Nazywam się Kinga Gacek a Nietoperek.pl to wytwór mojej szalonej wyobraźni.
Oczywiście sama nazwa jak się pewnie domyślacie pochodzi od mojego rodowego nazwiska, które świetnie charakteryzuje cała rodzinę (jesteśmy nocnymi markami). Pochodzę z małej miejscowości na Podkarpaciu lezącej na trasie Rzeszów – Sanok o cudownej nazwie Stara Wieś.

To właśnie tam w mały pokoiku na poddaszu tworzą się ubrana dla waszych pociech. Zarażona pasja do szycia od mojej Babci, postanowiłam otworzyć mały sklepik gdzie będę mogła dzielić się z całą Polską, moim małymi skarbami w postaci jakościowych ubranek w całości produkowanych ręcznie, z bezpiecznych certyfikowanych materiałów.

Jak powstają?

Wszystkie ubranka, dodatki w moim sklepiku są z dzianin i tkanin wyprodukowanych w Polsce.

Każda tkanina posiada Certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Oznacza to że tkaniny wolne są od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chloro-fenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowanych metali ciężkich. A co za tym idzie są bezpieczne dla Waszych maluszków. Na dodatek szyje je sama, czyli produkcja handmade (w całości produkowane ręcznie) i wkładam w nie masę miłości i pasji.

To wszystko co chciałam napisać, więc jak już trafiliście tutaj i wytrwaliście do końca tego fascynującego opisu sklepu Nietoperek.pl, to dziękuje Wam cieplutko za poświęcony czas.

Zapraszam was do zakupów.

Wróć na górę